HAKKIMIZDA

VAAT YAPI

Vaat Holding’in lokomotif şirketi olan Vaat Yapı bünyesinde, kurulduğumuz tarihten günümüze onlarca projeye hayat verdik. Yeni projelerimizi ise büyük bir tutku ve hızla hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Vaat Yapı olarak Trabzon başta olmak üzere Samsun, Alanya ve İstanbul’da yüksek ticari gelir sunan birbirinden konforlu iş ve yaşam alanlarına imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz ve planlamakta olduğumuz projelerimizle müşterilerimizin yaşam kalitesini her yönüyle artıracak deneyimler vadediyoruz.

İlk 10 yılımızda 11 büyük projeye imza attık.

Konut, otel ve sanayi alanındaki büyük projelerimizi, üstün başarı getirileriyle tamamlamaktan mutluluk duyuyoruz.

İstanbul’da dört koldan projeler inşa ediyoruz.

Trabzon’da hayata geçen projelerimizden elde ettiğimiz deneyimlerimizi daha cesur adımlarla taçlandırabilmek için 2022 itibarıyla şirketimizin merkezini İstanbul’a taşıdık.

İstanbul Güneşli’de hayata geçen “Vaat Express” projemiz, 141 konut ve ticari ünitelerden oluşuyor. Yine aynı bölgede müşterilerimiz için yüksek bir yaşam standardı hedefiyle hayata geçireceğimiz “Vaat Center” projemiz 653 konut, açık avm ve 5 yıldızlı otel ile AVM-otel-rezidans planına sahip bir karma proje hedefini oluşturuyor.

Devam eden konut projelerimiz ve “Misal Hotel İstanbul” başta olmak üzere diğer otel projelerimiz ile de önümüzdeki yıllarda Vaat Yapı ismini daha çok duyuracağız.

İlk adımımızdan bu yana geleceğe sağlam temellerle yürüyoruz!

Büyük bir cesaret örneğiyle çıktığımız yolculuğun devamında, büyüme hedeflerimizi önce İstanbul’da ve ardından ülkemizin farklı şehirlerinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Sektörümüze ve ülkemizin ekonomisine değer katarken, uluslararası alanda adından söz ettiren bir marka olmak için her adımda daha güçlü projeler oluşturmayı sürdüreceğiz!

Varlık gösterdiğimiz tüm sektörlerde, müşterilerimize eşsiz konfor alanları ve bu minvalde ayrıcalıklı bir yaşam vadediyoruz. Şirketimizin üstün çalışma prensipleri ve değerli ilkeleriyle, başarı temelli projeler ortaya koymaya, yakın ve uzak gelecekte de devam edeceğiz!

Vizyoner bakış açımız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz projelerdeki en büyük amacımız, temel attığımız alanlar başta olmak üzere yapılarımızın yükseldiği tüm şehirlere eşsiz bir değer katmak!

İLETİŞİM