BAŞKAN'IN MESAJI

Vaat Holding olarak, hayata geçirdiğimiz geniş çaplı projeler ve gelecekteki büyüme hedeflerimiz doğrultusunda yolumuza cesur ve sağlam adımlarla devam ediyoruz!

Bugün Vaat Holding çatısı altında ülkemizin başlıca ekonomik kaldıraçları olan inşaat, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Dürüst çalışma ilkelerimiz ve sahip olduğumuz tutkuyla, birbirinden değerli projelerin yaratıcı koltuğunda oturmaktan onur duyuyoruz. Her projemizle birlikte Vaat Holding’i uluslararası alanda güçlü bir yapı haline getirecek atılımlar gerçekleştiriyoruz.

Yola çıktığımız ilk süreçte İstanbul, Trabzon ve Samsun'da birbiri ardına hayata geçirdiğimiz büyük projelerin ardından 2022 yılı itibariyle yine İstanbul'da Vaat Center karma projemize ve 5 yıldızlı Misal Hotels Express projemize başladık. Şimdiye dek tamamladığımız altısı konut, ikisi sanayi ve üçü ticari olmak üzere toplam onbir projemizle sektörümüzde ilk günden bu yana güçlü bir konumda yer aldığımıza inanıyoruz.

En Temel Hedefimiz: Sarsılmaz Bir Gelecek!

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve farklı alanlarda bulunan iş ortaklarımızla aynı hayaller doğrultusunda ter dökmekten mutluluk duyuyor, ülke ekonomisinde değer yaratan bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Tamamlanan projelerimizin yanı sıra dört adet devam eden projemiz ve planlanan iki büyük projemizle birlikte, Vaat Holding’in adını katma değeri yüksek pek çok alanda daha fazla duyurmanın hedefiyle var gücümüzle çalışıyoruz.

Yola Çıkış Noktamız ve En Güçlü Yönümüz: Cesaret!

Vaat Holding’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak, tüm çalışma arkadaşlarıma ve bir araya geldiğim iş ortaklarımıza bizi bugünlere getiren en büyük gücün “cesaret” olduğunu her defasında yüksek sesle söylüyorum. Aynı şekilde, cesaretten aldığımız güç ve gelişime olan tutkumuzla Vaat Holding adını hem ulusal hem de uluslararası alanda dev bir marka haline getireceğimize inancım tam.

Şirketimizin vizyoner bakış açısı ve girişimci ruhuyla, planladığımız ve müşterilerimize sunduğumuz tüm vaatleri gerçekleştirmek öncelikli hedefimiz! Bu doğrultuda, Vaat Holding adını pek çok sektörde farklı başarılarla duymaya devam edeceğinizin sözünü sizlere şimdiden vermek isterim.

Sevgi ve saygılarımla…

Yaman HACIİBRAHİM

Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı – İnşaat Mühendisi

İLETİŞİM